Canlı Sonuç - Maç Sonuçları

Spor Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 28.3 MB
  • Version 1.7
  • Dil Türkçe
  • Firma Canlı Sonuç
Canlı Sonuç mobil uygulamasını IOS cihazınızda kullanarak sevdiğiniz takımları yakından takip edebilirsiniz

IOS mobil cihazınız sevdiğiniz spor dallarını mobil cihazınızdan takip etmeniz için sizlere mükemmel bir uygulama sunuyor. Uygulamamız Canlı Sonuç adlı spor uygulaması. Sizde IOS mobil cihazınıza uygulamamızı ücret ödemeden indirerek kullanmaya başlayabilirsiniz. Canlı skor uygulamamızdan basketbol ve futbol için tüm dünya liglerindeki canlı sonuçları, puan durumlarını ve biten maç sonuçlarını kesintisiz olarak takip edebilirsiniz. 

Böylelikle maçları kaçırdım derdine son vermiş olursunuz. İnternetten araştırma yapmak yerine tek tık ile mobil cihazınızdan anında sevdiğiniz takımların son durumlarını takip edebilir ve keyifle inceleyebilirsiniz. Canlı Sonuç mobil uygulaması ile isteğinize göre sadece seçtiğiniz maçları takip edebilir ve bu maçlara anlık bildirim alabilirsiniz.

Uygulamamız sizlere bildirim sistemini sunarak bilgilere anında ulaşmanıza olanak sağlıyor. Sizde Canlı Skor uygulamasına sahip olun ve sevdiğiniz takımların güncel bilgilerini kaçırmayın. Uygulama üzerinden tüm iddia liglerindeki maçların detaylı iddia oranları ve sonuçları görebilirsiniz. Bunun yanı sıra bir de oyuncuların maçları ve sezonluk istatistiklerine ulaşabilir bu konu hakkında da bilgi sahibi olabilirsiniz. 

Canlı Sonuç - Maç Sonuçları indir
DİĞER SÜRÜMLER